Echinops cirkel incl. stalen rand

  • 100% natuurlijk, 0% onderhoud een duurzame keuze.
  • 5 jaar garantie, omdat we dé mos specialist zijn.
  • Eigen productie in Asten, contact met de makers.
  • Met vertrouwen kopen, 14 dagen bedenktijd.

Levertijd

Verzending binnen 8 werkdagen. Liever sneller? Kies 'Ophalen in Asten' bij het afrekenen.

Verzending

Gratis verzending met Track & Trace. Geen extra kosten

€181,00incl. BTW
€149,59excl. BTW
Logo 1
Logo 2
Logo 3
Logo 4
Logo 5
Logo 6
Logo 7
Logo 8

Productinformatie

De Echinops stijl is een uniek en stijlvol decoratiestuk dat een moderne en natuurlijke uitstraling combineert. Deze cirkelvormige creatie, versierd met de prachtige, bolvormige bloemen van de Echinops (kogeldistel), brengt een vleugje elegantie en textuur in elke ruimte. De stalen rand geeft het ontwerp een strakke, industriële afwerking, waardoor het perfect past in zowel moderne als rustieke interieurs. Een echte blikvanger voor liefhebbers van natuurlijke schoonheid en tijdloze ontwerpen.

De echinops cirkel op de foto heeft een diameter van 60 cm en weegt +/- 5 kg. Het schilderij is opgebouwd uit een houten onderplaat, omringd door een hoogwaardige, gepoedercoate zwarte stalen rand.

Het is belangrijk om rekening te houden met het gewicht van de cirkel bij de montage. Voor een veilige montage aan de muur raden we het volgende aan:

  • 20 cm: 1 kg - kan opgehangen worden aan 1 haak
  • 40 cm: 3 kg - kan opgehangen worden aan 1 haak
  • 60 cm: 6 kg - kan opgehangen worden aan 1 haak
  • 80 cm: 11 kg - kan opgehangen worden aan 1 haak
  • 100 cm: 16 kg - kan opgehangen worden aan 1 haak
  • 120 cm: 25 kg - kan opgehangen worden aan 1 haak
  • 150 cm: 35 kg - dient opgehangen te worden aan 2 haken
  • 180 cm: 48 kg - dient opgehangen te worden aan 2 haken

Let op: Wij bieden geen garantie dat uw muur het gewicht van de cirkel kan dragen. Controleer altijd de draagkracht van uw muur voordat u de cirkel ophangt.

Op de afbeelding is een afbeelding zichtbaar van een cirkel met een diameter van 60 cm. Aangezien het een natuurproduct is, is iedere product uniek. Hierdoor kan de opmaak van het aangeschafte echinopsschilderij afwijken van de geselecteerde foto. Mocht u een andere maat wensen? Neem contact met ons op via [email protected]

Zakelijk bestellen?
Maatwerk wenselijk?
Vraag een offerte aan!

  • Andere afmetingen
  • Grote aantallen
  • Montageservice
Offerte aanvragen
Djinni Aarts Mos specialiste

Specificaties

Onderhoudsvrij: Het bloemen zijn gedroogd en niet meer levend. Hierdoor heeft het geen water, voeding of daglicht nodig
Natuurproduct: De bloemen zijn 100% natuurproducten, volledig vrij van kunststof of plastic
Gewicht: +/- 20 KG per m²
Levensduur: Hoogste kwaliteit, 10-20 jaar
Optie AkMOStico: 15% hogere geluidsdemping conform certificaat NEN-EN-ISO 11654

Beoordelingen

De Echinops cirkel is een echte blikvanger in onze woonkamer. De combinatie van de stoere stalen rand met de zachte vormen van de bloemen is geweldig. Het voelt luxe en toch natuurlijk aan. Het gewicht is stevig, dus goed ophangen is belangrijk. Heel blij met de aankoop, het is net een kunstwerk van de natuur zelf

Ruben Vermeer

Ik heb de Echinops cirkel van 60 cm besteld en hij is echt prachtig. De bolvormige bloemen geven zoveel diepte en structuur, het lijkt bijna driedimensionaal. De zwarte stalen rand maakt het geheel strak en modern terwijl het natuurlijke materiaal juist warmte toevoegt. Hij hangt bij ons boven het dressoir en trekt meteen de aandacht. Echt een bijzonder stuk dat perfect past bij een natuurlijk en stijlvol interieur.

Eva de Jong

De echinops cirkel is echt prachtig! De unieke bolvormige bloemen geven een bijzondere, natuurlijke uitstraling. Perfect voor wie iets speciaals zoekt om zijn ruimte op te fleuren. Echt een eyecatcher!

Corry van Aalst

Echinops cirkel incl. stalen rand
Echinops cirkel incl. stalen rand

€181,00